خرید(دانلود پاورپوینت درباره رنگ درمانی)

دانلود,پاورپوینت,درباره رنگ درمانی,تاریخچه رنگ درمانیدانلود پاورپوینت درباره رنگ درمانی|1723920|ghe1723868|
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع دانلود پاورپوینت درباره رنگ درمانی می باشد.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 16 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

•رنگ درمانی‌•May-26-2008, 14:58رنگها بر روی حالات رفتاری و روحیات موثرند. در این روش معتقدند که هر عضوی از بدن دارای انرژی مخصوص به خود است و رنگها با این انرژی در بدن ارتباط دارند. به طور مثال رنگ قرمز بر روی توان ما موثر است و محرک و گرم کننده است. آبی، سرد کننده و پاک کننده است و بر روی انرژی های روحانی ما موثر است ورنگ زرد بر روی انرژی فکر ما موثر می‌باشد.


مطالب دیگر:
پاورپوینت دومین جلسه کمیسیون توسعه برنامه هاپاورپوینت سمینار خلاقیت و نوآوری مدرس مصطفی ملاییپاورپوینت طب سنتی در ایرانپاورپوینت تعریف و الگو های کار آفرینیپاورپوینت گل تیره نخود چیستپاورپوینت اشتغال زنان با رویکردی به برنامه چهارم توسعه کشورپاورپوينت طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه نویسیپاورپوينت طلاق روانی و نابسامانی های نظام خانواده و اجتماعپاورپوینت کاربرد وسایل اندازه گیری ماشین های کشاورزیپاورپوینت قطب های علمیپاورپوینت حسابداری رويدادهای بعد از تاريخپاورپوینت فناوری و آیندهپاورپوینت میکروبیولوژی مواد غذاییپاورپوینت معماری نرم افزاریپاورپوینت مفهوم معماریپاورپوینت انواع شبکه هاپاورپوینت کمر درد های ناشی از کارپاورپوینت آینده نگاری علم و فناوریپاورپوینت حسابداری پيمانهای بلند مدتپاورپوینت تاریخچه مادربورد و انواع آنپاورپوینت آموزش نرم افزار MATLABپاورپوینت کلاس‌ بندی مجموعه داده‌ های ناهمگون با استفاده از سیستم‌ های مبتنی بر مدل چند عاملیپاورپوینت امنیت در شبکه های اقتضاییپاورپوینت طراحی و مدیریت مراکز دادهپاورپوینت مبانی مدیریت در رسانه