خرید(چارچوب نظری و پیشینه پژوهش گروه درمانی)

فصل دوم پایان نامه گروه درمانی,مبانی نظری گروه درمانی,پیشینه تحقیق گروه درمانی,پیشینه داخلی گروه درمانی,پیشینه خارجی گروه درمانی,پیشینه پژوهش گروه درمانی,پیشینه نظری گروه درمانی,ادبیات نظری گروه درمانی,چارچوب نظری گروه درمانیچارچوب نظری و پیشینه پژوهش گروه درمانی|42083774|ghe1723868|
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع چارچوب نظری و پیشینه پژوهش گروه درمانی می باشد.

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق گروه درمانی که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.


مشخصات فایل
تعداد صفحات44حجم226/122 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل
عنوان نوشتار برای فصل دوم پایان نامه می باشد.

گروه‌درماني يا روان‌درماني گروهي، به معناي به کار بردن روش‌هاي روان‌درماني بر روي يک گروه، به منظور بهره‌گيري از تاثير متقابل اعضاي گروه بر همديگر است. گروه‌درماني ممکن است به تنهايي يا توام با روان‌درماني فردي و ساير انواع درمان‌هاي روان‌پزشکي مورد استفاده قرار ‌گيرد. گروه‌درماني حمايتي نيز مثل روان‌درماني‌هاي فردي بر نظريه‌هاي متعدد مبتني است. گروه‌ها از انواعي که بر حمايت و بالا بردن مهارت‌هاي اجتماعي تاکيد مي‌کنند، تا آن‌ها که بر رفع علايم خاص تاکيد مي‌کنند و آن‌هايي که به تعارض‌هاي درون‌رواني حل نشده مي‌پردازند، تفاوت مي‌کنند. تمرکز ممکن است بر فردي خاص در گروه يا تعامل بين افراد گروه يا کل گروه باشد و ممکن است حل مسايل فردي يا گروهي مطرح باشد.

بيجاري (1388) در پژوهشي که به منظور بررسي اثربخشي گروه درماني مبتني بر رويکرد اميد بر افزايش ميزان اميد به زندگي زنان مبتلا به سرطان پستان انجام داد، به اين نتيجه رسيد که گروه درماني مبتني بر رويکرد اميد درماني در مقايسه با گروه گواه به طور معني داري موجب افزايش اميد به زندگي و کاهش افسردگي مي شود.


فهرست مطالب

فصل دوم پیشینه تحقیق و مبانی نظری در مورد گروه درمانی

روانشناختي
1.1 روان درماني حمايتي گروهي
روان درماني چيست؟
اهداف روان درماني عبارتنداز:
• تغيير الگوهاي آسيب زاي رفتاري
• بهبود احساس ارزشمندي
• حل و فصل تعارض ها
روان درماني حمايتي
اهداف رواندرماني حمايتي چيست؟
رابطه درمانگر- بيمار
عناصر درمان حمايتي
کارايي رواندرماني حمايتي
تعريف گروه درماني
عوامل حمايتي در روان درماني گروهي
عوامل حمايتي داراي مؤلفه هايي است كه عبارتند از:

يشينه تحقيقاتي
پيشينه داخلی
پيشينه خارجی

منابع و مآخذ
منابع فارسی
منابع انگلیسی


"

مطالب دیگر:
تحقیق در مورد سیستم عصبی حشرات تحقیق در مورد سیستماتیک گیاهی 1 27 ص تحقیق در مورد سيستم موقعيت ياب چهانی و کاربرد آن در مريخ تحقیق در مورد شايعترين آسيبهاي ورزشي در رشته فوتبال كدامند 9 ص تحقیق در مورد شرح و بسط كامل مدار ضبط و پخش ديجيتالي تحقیق در مورد شبكه هاي خصوصي مجازي 55 ص تحقیق در مورد شركت سامسونگ الكترونيك تحقیق در مورد شركت صنايع نخ خمين1040 تحقیق در مورد شرکت جنرال الکتریک تحقیق در مورد تصمیم گیری در سازمان تحقیق در مورد شست و شوي طلا و جواهر تحقیق در مورد تضادها در دین مسیحیت تحقیق در مورد شرکت برق مشهد تحقیق در مورد شغل نظامي تحقیق در مورد تعريف عرف و عناصر آن در قانون و فقه تحقیق در مورد شغل و محل كار تحقیق در مورد تعریف پست تحقیق در مورد تعیین برخی ویژگی های فیزیکوشیمیایی و ردیابی سرولوژیکی جدایه ایرانی ویروس کوتولگی زبر ذرت 13 ص تحقیق در مورد شفق قطبی تحقیق در مورد تفسير آيات سوره طارق 21 ص تحقیق در مورد شغل پليس تحقیق در مورد تفسير سوره حشر تحقیق در مورد شكوفايي خلاقيت کاربردي تحقیق در مورد تفسیر آیه 102 سوره بقره 9 ص تحقیق در مورد شما در سفر های گروه ایران الایو از این انرژی ها هم بهره می گیرید