خرید(بررسی عوامل مؤثر بر نگرش و رفتار مصرفکننده نسبت به تبلیغات دیجیتال(تعداد صفحات:20))

بررسی عوامل مؤثر بر نگرش و رفتار مصرفکننده نسبت به تبلیغات دیجیتال(تعداد صفحات:20)|50071176|ghe1723868|
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع بررسی عوامل مؤثر بر نگرش و رفتار مصرفکننده نسبت به تبلیغات دیجیتال(تعداد صفحات:20) می باشد.

خلاصه


امروزه بسیاری از شرکتهای تولیدی و خدماتی به تبلیغات به عنوان رکن اصلی بازاریابی نگاه میکنند. با افزایش تعداد شرکتهای تبلیغاتی در چند سال اخیر در کشور ما، سرمایههای زیادی جذب این صنعت شده است. از طرفی رشد سریع برخی رسانههای دیجیتال از جمله بیلبوردهای دیجیتال، پیامک، شبکههای اجتماعی اینترنت و غیره، کانالهای جدیدی را برای بازاریابی ایجاد کردهاند. با توجه به این که استفاده از پیامهای تبلیغاتی روز به روز در حال گسترش است، توجه به عواملی که بر نگرش و رفتار مخاطبان نسبت به این نوع تبلیغات اثر میگذارند، ضروری به نظر میرسد چرا که عدم استفاده صحیح آن میتواند آثار مخربی در ذهن مخاطب ایجاد نماید و از اثر بخشی این نوع تبلیغات بکاهد. از این رو پژوهش حاضر به بررسی عوامل مؤثر بر نگرش و رفتار مخاطبان نسبت به پیامهای تبلیغات دیجیتال و اولویتبندی هر یک از این تبلیغات بر اساس معیارهای پژوهش میپردازد. اطلاعات این پژوهش به روش پرسشنامه از 201 نفر که به روش تصادفی انتخاب شدهاند، جمعآوری شده است. پژوهش حاضر از نظر هدف، کاربردی و از نظر نحوه گردآوری دادهها، از نوع پژوهشی - توصیفی میباشد. در این پژوهش از ضریب اسپیرمن، آزمون فریدمن و روش مقایسه زوجی برای تجزیه و تحلیل دادهها استفاده شده است. نتایج به دست آمده نشان دادند که تبلیغات تلویزیونی در تمام معیارها نسبت به سایر تبلیغات دارای اولویت بالاتری است و از لحاظ کارایی نیز تبلیغات تصویری از سایرین اولویت بیشتری دارد.مطالب دیگر:
📚افترا ونشر اكاذيب📚مقاله افراط در زهد و عبادت اسلام 📚تحقیق معماری با موضوع (بلکا) با فرمت پاور پوینت (ppt.)📚تحقیق معماری با موضوع (چوب) با فرمت پاور پوینت (ppt.)📚تحقیق معماری با موضوع (سازه های کوبیاکس) با فرمت پاور پوینت (ppt.)📚تحقیق معماری با موضوع سقف های متال دک یه عرشه فولادی با فرمت پاور پوینت (ppt.)📚تحقیق معماری با موضوع (دیوار) با فرمت پاور پوینت (ppt.)📚تحقیق معماری با موضوع هتل با فرمت پاور پوینت (ppt.)📚دانلود پاورپوینت تحلیل ساختاری موزه گوگنهایم فرانک لوید رایت📚دانلود پاورپوینت بررسی محتوایی موزه آستان قدس رضوی📚دانلود پاورپوینت معماری پایدار بصورت تخصصی📚کارت ویزیت مدرن📚پاور بانک بسازیم📚ربات عنکبوتی📚ربات متحرک📚طریقه ساخت هلی کوپتر📚ساخت قایق موتوری خلاقانه📚دستگاه چمن زن برقی📚هواپیمای موتوری خلاقانه📚طریقه ساخت مسواک برقی📚آموزش ساخت تانک با کنترل از راه دور📚طریقه ساخت زنگ اخبار📚انتقال الکتریسیته از طریق مداد📚دانلود ماشین حساب مهندسی📚مقاله با موضوع هارد دیسک چگونه کار می کند؟